C79 - Fabulous Apartment Alcazaba Views

  • 40 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer
  • 4 gasten
  • 2 bedden

C79 - Fabulous Apartment Alcazaba Views Málaga van 40 m² ligt in Málaga 650 meter verwijderd van het Teatro Cervantes en biedt een uitzicht op de stad. Dit appartement is gelegen op afstand van 1 km van van Málaga treinstation en niet ver van Plaza de la Marina busstation.

Het appartement biedt een zitruimte en een woonkamer, evenals comfort zoals airconditioning. In C79 - Fabulous Apartment Alcazaba Views zijn een apart toilet en een douche voorzien om uw comfort te vergroten. Verder zijn er een haardroger en badlakens beschikbaar.

De accommodatie heeft zelfvoorzienende faciliteiten, zoals een kitchenette met een waterkoker, een koelkast en keukengerei.

Het 1-slaapkamer appartement bevindt zich in de wijk Malaga Centro in Málaga, binnen 13 minuten wandelen vanaf het Centrum voor Hedendaagse Kunst van Málaga. De Jardines de Picasso ligt op maar 1 km afstand en de luchthaven Malaga bevindt zich op 5 km afstand van C79 - Fabulous Apartment Alcazaba Views. De 1-badkamer accommodatie is genesteld op circa 450 meter van het Interactief Muziekmuseum van Málaga en momenten van het Museum Carmen Thyssen.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near C79 - Fabulous Apartment Alcazaba Views Málaga
C83 Cosy Penthouse With Terrace Old Town
Mobiele prijsaanbieding

C83 Cosy Penthouse With Terrace Old Town

8.6
Fantastisch 75 beoordelingen
9 m van de accommodatie
USD 199 USD 179
per nacht
Suite Pablo Picasso Inspired Rems
Mobiele prijsaanbieding

Suite Pablo Picasso Inspired Rems

8.8
Fantastisch 64 beoordelingen
42 m van de accommodatie
USD 284 USD 256
per nacht
Platinum Suite Picasso-Inspired Rems
Mobiele prijsaanbieding

Platinum Suite Picasso-Inspired Rems

8.2
Heel goed 17 beoordelingen
42 m van de accommodatie
USD 227 USD 204
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Malaga
    14 km

    Treinstations

    Malaga Train Station
    1,6 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Accommodatie diensten

    • VIP in- en uitchecken
    • Tours/Ticketservice

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Verwarming
    • Zithoek
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Lift

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 11:00
    LicentienummerESHFTU0000290200004888700040000000000000VUT/MA/170363,VUT/MA/17036
    • Informatie over extra bedden
    • Er is geen capaciteit voor ledikanten in de kamer.
    Veelgestelde vragen
    • Waar is C79 - Fabulous Apartment Alcazaba Views gelegen?
      C79 - Fabulous Apartment Alcazaba Views is in de wijk Malaga Centro in Málaga gesitueerd, 650 meter verwijderd van het Teatro Cervantes.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van C79 - Fabulous Apartment Alcazaba Views?
      Populaire plekken in de buurt van C79 - Fabulous Apartment Alcazaba Views zijn onder andere het Centrum voor Hedendaagse Kunst van Málaga, het Teatro Cervantes, de Jardines de Picasso.
    • Hoeveel kost het om bij C79 - Fabulous Apartment Alcazaba Views te verblijven?
      Een overnachting in C79 - Fabulous Apartment Alcazaba Views kost €172.
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van C79 - Fabulous Apartment Alcazaba Views?
      Restaurants in de buurt van C79 - Fabulous Apartment Alcazaba Views zijn onder andere El Pimpi en El Meson de Cervantes restaurants, gelegen op ongeveer 6 minuten lopen.
    • Is er een internetverbinding beschikbaar in C79 - Fabulous Apartment Alcazaba Views?
      Nee, C79 - Fabulous Apartment Alcazaba Views biedt geen WiFi. Neem contact op met de accommodatie voor meer informatie over de exacte voorwaarden.
    • Is er een keuken in het appartement?
      Bij het appartement kunnen gasten gebruik maken van een complete keuken uitgerust met een waterkoker, een koelkast en keukengerei.
    • Wat is de afmeting van C79 - Fabulous Apartment Alcazaba Views?
      C79 - Fabulous Apartment Alcazaba Views meet 40 m².

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Malaga
    14 km

    Treinstations

    Malaga Train Station
    1,6 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    C79 - Fabulous Apartment Alcazaba Views Málaga

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten